Yüz Masajı Nedir?

En son güncellendiği tarih: Şub 14

Yüz bölgesi en çok yorduğumuz, dış etkenlere en çok maruz kalan bölgedir. Birisi veya birileri ile tanışırken ya da yeni bir ortama girdiğimizde en çok dikkat çeken bölgemiz olan yüzümüz, aslında bizim sağlığımızı ve gençliğimizi gösteren bir aynadır. Günlük hayatta yaşanılan stres, yaşlanma, uyku düzensizliği, serbest radikaller, düzensiz beslenme, alkol, sigara gibi tüm olumsuz etkenler zaman geçtikçe yüzümüzde solgun ve yorgun bir görüntü oluşturabilir. Yüz masajı tüm bu olumsuz etkilerin giderilmesinde fark edilir bir biçimde faydalı olacaktır. Yüz bölgesindeki kılcal damarların harekete geçmesi ve kan akışının canlandırılması; ince kırışıklıkların, gözaltı torbalarının azalmasını sağlar.


Yüz bakım tekniklerinin en başında yüz masajı gelir ve bunun sebebi kan akışı canlı olduğunda kötü etkenlerin ortadan daha kolay kaldırılabiliyor oluşudur. Yüz masajı yaptırmadan önce, yüz bölgesinin tamamen temizlenmesi gerekmektedir. Bu cilt temizliği, yüzünüzün ferahlaması ve rahatlaması için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bu nedenle yüz masajından önce cilt bakımı veya temizlemesi yaptırmak oldukça doğru bir davranıştır.


Uzman kadromuz tarafından baş bölgesindeki ve yüz bölgesindeki önemli “uyarıcı” noktalara doğrudan uygulama yapılan yüz masajı, baş bölgesini rahatlatmayı amaçlar. Sizlere, başınızdan boynunuza ve omuzlarınıza doğru, akıcı masaj teknikleri kullanarak stresinizi azaltmayı ve kas sıkışmalarınızı rahatlatmayı sunuyoruz. Yüz masajı uygulaması kan dolaşımını artırır ve baş bölgesinde toplanan negatif enerjinin dağılmasına yardımcı olur.

5 görüntüleme

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86