Dipliner Uygulaması

Dipliner Uygulaması Nedir?

Kalıcı dipliner gibi uygulamalar, geleneksel olarak bildiğimiz kalıcı dövme uygulamalarından oldukça farklıdır. Bu noktada dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir.

 

Özel olarak üretilen kalıcı dipliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar kimyasal olmadığı için, %100 bitki özlü olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda kalitesi sebebiyle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz.

 

Kullanılan boya ve pigmentler ne kadar kaliteli olursa, kalıcı dipliner uygulamasının kalıcılığı ve etkinliği de o kadar yüksek olur. Bu sebeple işlem yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Dipliner Uygulaması

Dipliner ismi, aslında kelimenin temel kökeni olan dip’ten gelmektedir. Dip yani alt tabaka anlamındadır. Eyeliner göz kapağının doğrudan üzerine, kalın bir çizgi halinde çekilirken dipliner, temel olarak göz kapağının bittiği ve kirpik hattının başladığı bölgeye uygulanır. Böylece gözlere daha fazla derinlik katarken, çok daha organik ve doğal bir kalıcı göz makyajına sahip olmanızı sağlar. 

Randevu Al!

Dipliner İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

Dipliner Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 30 dakika sürmektedir.

Dipliner uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Dipliner uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı

400 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86