top of page

Dipliner Uygulaması

dipliner_slider.jpg

Dipliner Uygulaması Nedir?

Kalıcı dipliner gibi uygulamalar, geleneksel olarak bildiğimiz kalıcı dövme uygulamalarından oldukça farklıdır. Bu noktada dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir.

 

Özel olarak üretilen kalıcı dipliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar kimyasal olmadığı için, %100 bitki özlü olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda kalitesi sebebiyle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz.

 

Kullanılan boya ve pigmentler ne kadar kaliteli olursa, kalıcı dipliner uygulamasının kalıcılığı ve etkinliği de o kadar yüksek olur. Bu sebeple işlem yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Dipliner Uygulaması

Dipliner ismi, aslında kelimenin temel kökeni olan dip’ten gelmektedir. Dip yani alt tabaka anlamındadır. Eyeliner göz kapağının doğrudan üzerine, kalın bir çizgi halinde çekilirken dipliner, temel olarak göz kapağının bittiği ve kirpik hattının başladığı bölgeye uygulanır. Böylece gözlere daha fazla derinlik katarken, çok daha organik ve doğal bir kalıcı göz makyajına sahip olmanızı sağlar. 

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

seans.png

Dipliner İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

KaçDikika.png

Dipliner Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 30 dakika sürmektedir.

kimler.png

Dipliner uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Dipliner uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page