top of page

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir?

Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu da Lazer Epilasyon’dur. Üç farklı boyutta enerji veren lazer sistemleri kullanılmaktadır. Lazer Epilasyonda merkezimizin başarı oranı oldukça yüksektir.

 

Emine Esen Güzellik Merkezi’nde ten rengi açık tüyleri koyu renkli olan hastalar ve geniş alanlar için ( bacak, genital, bikini, koltuk altı, erkeklerde sırt, omuz, göğüs vb gibi) farklı lazer uygulaması, ten rengi koyu tüyleri ince olan hastalar ise farklı boyutta enerji veren lazer kullanılır.

Lazer Epilasyon

Uygulaması

Lazer epilasyonda, kıl çevresindeki dokuya zarar vermeden melanin taşıyan kılı yok edecek ölçüde lazer ışını gönderilmesi gerekmektedir. Emine Esen’de kullandığımız lazer sistemlerinde özel soğutma sistemleri olduğu için hem acı hissi azalır. Işın verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyabilir. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur. Uygulamadan sonra dökülmeyen kıllar kesinlikle iplik, cımbız, ağda, epilatör vb. yöntemlerle alınmamalıdır.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

seans.png

Lazer Epilasyon kaç seans uygulanıyor?

Lazer Epilasyon için tavsiye edilen seans sayısı her bölge için 6+2 şeklinde belirlenmiştir. 

kimler.png

Kimler Lazer Epilasyon yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir, hassas olan danışanlarımız için rahatlatıcı kremler kullanılabilir. İkinci ve üçüncü seans itibari ile acı veya ağrı hissedilmemektedir

para.png

Lazer Epilasyon Paket fiyatları nelerdir?

Komple bacak, genital ve koltuk altı  için 6+2 seans olmak üzere liste fiyatımız 3000 TL’dir. Seanslar 120 dakika sürmektedir. 

Yarım bacak, genital ve koltuk altı  için 6+2 seans olmak üzere liste fiyatımız 2500 TL’dir. Seanslar 120 dakika sürmektedir.

bottom of page