Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir?

Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu da Lazer Epilasyon’dur. Üç farklı boyutta enerji veren lazer sistemleri kullanılmaktadır. Lazer Epilasyonda merkezimizin başarı oranı oldukça yüksektir.

 

Emine Esen Güzellik Merkezi’nde ten rengi açık tüyleri koyu renkli olan hastalar ve geniş alanlar için ( bacak, genital, bikini, koltuk altı, erkeklerde sırt, omuz, göğüs vb gibi) farklı lazer uygulaması, ten rengi koyu tüyleri ince olan hastalar ise farklı boyutta enerji veren lazer kullanılır.

Lazer Epilasyon

Uygulaması

Lazer epilasyonda, kıl çevresindeki dokuya zarar vermeden melanin taşıyan kılı yok edecek ölçüde lazer ışını gönderilmesi gerekmektedir. Emine Esen’de kullandığımız lazer sistemlerinde özel soğutma sistemleri olduğu için hem acı hissi azalır. Işın verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyabilir. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur. Uygulamadan sonra dökülmeyen kıllar kesinlikle iplik, cımbız, ağda, epilatör vb. yöntemlerle alınmamalıdır.

Randevu Al!

Lazer Epilasyon kaç seans uygulanıyor?

Lazer Epilasyon için tavsiye edilen seans sayısı her bölge için 6+2 şeklinde belirlenmiştir. 

Kimler Lazer Epilasyon yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir, hassas olan danışanlarımız için rahatlatıcı kremler kullanılabilir. İkinci ve üçüncü seans itibari ile acı veya ağrı hissedilmemektedir

Lazer Epilasyon Paket fiyatları nelerdir?

Komple bacak, genital ve koltuk altı  için 6+2 seans olmak üzere liste fiyatımız 3000 TL’dir. Seanslar 120 dakika sürmektedir. 

Yarım bacak, genital ve koltuk altı  için 6+2 seans olmak üzere liste fiyatımız 2500 TL’dir. Seanslar 120 dakika sürmektedir.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86