top of page

Power Shape Tedavisi

Power Shape nedir?

PowerShape, yağ birikimi olan bölgelerde vücudun yağ yakımını hızlandırmak için düşük düzeyli lazer ve mekanik vakum yöntemini bir arada kullanan, mucizevi bir bölgesel incelme - vücut şekillendirme yöntemidir.

 

Güvenilir ve ameliyat gerektirmeyen bir yöntemle sağlıklı, biçimli ve düzgün hatlara sahip bir vücut elde etmenizi sağlayan Power Shape, bölgesel incelme sağlarken selülit tedavisini ve vücut sıkılaşmasını da sağlamaktadır.

Power Shape Tedavisi

Bölgesel incelme, selülit giderme, vücut şekillendirme, cilt kalitesini arttırma, dolaşım düzenleme, bölgesel zayıflama, kollajen aktivasyonu gibi işlemleri yapabildiğimiz mucizevi teknoloji Emine Esen Güzellik Merkezi’nde! Powershape ile ön bacak, arka bacak, iç bacak, basen, sırt, karın, kollar gibi bölgelerde bölgesel incelme ve vücut şekillendirme çalışmaları yapılabilmektedir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

seans.png

Uygulama kaç seans uygulanıyor?

Yüz bölgesi için 6+2, diğer vücut bölgeleri için 8+2 seans öneriyoruz.

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Uygulama yapılan bölgeye göre 30 ila 90 dakika arasında farklılık gösterebiliyor. Detaylı bilgi için merkezimize danışabilirsiniz.

kimler.png

Power Shape

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Power Shape uygulamasında herhangi bir ağrı-sızı hissedilmez. 

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

8+2 tüm paket seansların liste fiyatları 2500TL ila 4000 TL arasında değişmektedir Bu fiyat tedavi uygulanacak bölgeye göre azalabilir/artabilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz. 

bottom of page