Klasik Cilt Bakımı

Klasik Cilt Bakımı Nedir?

Cilt bakımı ortalama olarak 90 dakika sürer ve bu süre içinde sırası ile temizleme, peeling, ozon uygulaması, oksijen uygulama, cilt bakım kremi, bakım maskesi, yüksek frekans ve yüz nemlendirme işlemleri uygulanır.

 

Bu uygulamalar ile cilt temizlenir tıkalı gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlandırılır, nemlendirici etki hedeflenir ve hücre yenileyici işlemlerle taptaze canlı bir görünüm ortaya çıkar.

Klasik Cilt Bakımı

Uygulaması

Estetik görüntü bir yana dursun, asıl önemli olan sağlığımız açısından da cildimizin temiz ve bakımlı olması oldukça önemlidir. Yaş aldıkça oluşan kırışıklıklar ve deformasyonların giderilmesinde cilt bakımı son derece gerekli bir uygulamadır. Sadece yaşlanma süreci de değil; cilt bakımını es geçtiğimiz takdirde UV ışınları, makyaj, sigara, serbest radikaller gibi etmenler genç yaşımıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Randevu Al!

Klasik Cilt Bakım Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı kişinin isteğine veya cildin ihtiyacına göre belirlenebilir. Ancak sağlıklı bir cilt için düzenli yaptırılması gereken bir uygulamadır. Dileyen devamlı, dileyen tek seans olarak yaptırabilir.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

Dermaroller tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında acı veya ağrı hissedilmemektedir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 200 TL’dir. Bu fiyat uygulama bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Tek seans ile sınırlı kalmaması gereken bir uygulama olduğu için seans paketlerimiz de mevcut. 6 seans için liste fiyatımı 1000 TL’dir.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86