Microblading

Microblading Nedir?

Microblading, diğer adı ile 3D Kıl Tekniği; gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlar. 60 dakika gibi kısa sürede yapılabilen bu işlemde mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenir.

 

Kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmamaktadır. Tamamı organik ve doğaldır.

Microblading

Microblading işleminde kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgiler yerleştirilir. Yani aslında kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çizilmektedir. Bu çizim yapılırken kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Cildin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgiler karşıdan bakan kişi tarafından ayırt edilemez.

Randevu Al!

Microblading İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Her iki kaç için de ayrı ayrı seanslar uygulanır. 2 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

Microblading 

uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir.

Microblading uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Microblading uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı nakit 900 TL, kart ile 1000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86