top of page

Microblading

microblading_slider.jpg

Microblading Nedir?

Microblading, diğer adı ile 3D Kıl Tekniği; gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlar. 60 dakika gibi kısa sürede yapılabilen bu işlemde mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenir.

 

Kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmamaktadır. Tamamı organik ve doğaldır.

Microblading

Microblading işleminde kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü çizgiler yerleştirilir. Yani aslında kaş kıllarınızın yanına, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde kıllar çizilmektedir. Bu çizim yapılırken kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Cildin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgiler karşıdan bakan kişi tarafından ayırt edilemez.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

seans.png

Microblading İşlemi kaç seans uygulanıyor?

Her iki kaç için de ayrı ayrı seanslar uygulanır. 2 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

KaçDikika.png

Microblading 

uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir.

kimler.png

Microblading uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Microblading uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page