İpek Kirpik

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulanırken mutlaka kullanılan kirpiğin sentetik olmamasına dikkat etmek gereklidir. Doğal gerçek ipek kirpik uygulanmalı, yapıştırmak için kullanılan yapıştırıcının da medikal bir ürün olmasına, zararlı olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Bu sebeple herkesin ipek kirpik uygulayıcısı olması mümkün değildir. İpek kirpik uygulaması resmi bir güzellik merkezinde belgeli uygulayıcılar tarafından yapılmalıdır.

İpek Kirpik

Uygulaması

Hollywood yıldızlarının da tercihi en popüler güzellik uygulamalarından biri olan İpek Kirpik Uygulaması; kirpikleri seyrek, açık renkli veya ince olan kişilerin daha dolgun, daha gür ve daha uzun kirpiklere sahip olmak için yaptırdıkları bir uygulamadır. Doğal kirpik yapısına en uygun madde ipek olduğu için kişinin kendi kirpiklerine tek tek özel medikal yapıştırıcılar ile ipek kirpik takılır. İpek kirpik işlemi ile gözlerin ışıltısı, çekiciliği artırılır.

Randevu Al!

İpek Kirpik Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi ortalama 120 dakikadır. Her bir kirpiğinize tek tek ipek kirpik uygulaması yapılacağı için bu süre gayet normaldir.

İpek Kirpik uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir deri rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

İpek kirpik uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

İpek Kirpik Uygulamasının

fiyatı nedir?

Her iki uygulamanın liste fiyatı uygulama başına

400 TL’dir.

İpek Kirpik Bakımı

İpek kirpikleriniz zamanla dökülecek ve bu dökülme oranı arttıkça kötü bir görüntü ortaya çıkacaktır. Emine Esen Güzellik Merkezinin belirlediği aralıklar ile İpek Kirpik Bakımı’na gelmeniz göz sağlığınız ve güzelliğiniz için oldukça gereklidir. Bu bakım sırasında düşen kirpiklerin yenileri takılacaktır. Bakım süresi 90 dakika, liste fiyatı 150 TL olarak belirlenmiştir.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86