top of page

İpek Kirpik

ipekkirpik_slider.jpg

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulanırken mutlaka kullanılan kirpiğin sentetik olmamasına dikkat etmek gereklidir. Doğal gerçek ipek kirpik uygulanmalı, yapıştırmak için kullanılan yapıştırıcının da medikal bir ürün olmasına, zararlı olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Bu sebeple herkesin ipek kirpik uygulayıcısı olması mümkün değildir. İpek kirpik uygulaması resmi bir güzellik merkezinde belgeli uygulayıcılar tarafından yapılmalıdır.

İpek Kirpik

Uygulaması

Hollywood yıldızlarının da tercihi en popüler güzellik uygulamalarından biri olan İpek Kirpik Uygulaması; kirpikleri seyrek, açık renkli veya ince olan kişilerin daha dolgun, daha gür ve daha uzun kirpiklere sahip olmak için yaptırdıkları bir uygulamadır. Doğal kirpik yapısına en uygun madde ipek olduğu için kişinin kendi kirpiklerine tek tek özel medikal yapıştırıcılar ile ipek kirpik takılır. İpek kirpik işlemi ile gözlerin ışıltısı, çekiciliği artırılır.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

KaçDikika.png

İpek Kirpik Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi ortalama 120 dakikadır. Her bir kirpiğinize tek tek ipek kirpik uygulaması yapılacağı için bu süre gayet normaldir.

kimler.png

İpek Kirpik uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir deri rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

İpek kirpik uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

para.png

İpek Kirpik Uygulamasının

fiyatı nedir?

Her iki uygulamanın liste fiyatı uygulama başına

400 TL’dir.

care.png

İpek Kirpik Bakımı

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page