Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner Nedir?

Kalıcı eyeliner gibi uygulamalar, geleneksel olarak bildiğimiz kalıcı dövme uygulamalarından oldukça farklıdır. Bu noktada dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir.

 

Özel olarak üretilen kalıcı eyeliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar kimyasal olmadığı için, %100 bitki özlü olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda kalitesi sebebiyle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz.

 

Kullanılan boya ve pigmentler ne kadar kaliteli olursa, kalıcı eyeliner uygulamasının kalıcılığı ve etkinliği de o kadar yüksek olur. Bu sebeple işlem yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Kalıcı Eyeliner

Uygulaması

Eyeliner kadınların en sevdiği makyaj uygulamalarından biri olmasına rağmen, zahmetli süreçtir. Ancak bu zahmete katlanmadan, ağrısız sızısız kesin bir çözümünü bulmak Kalıcı Makyaj – Eyeliner ile mümkündür. Göz makyajınızın en dikkat çekici hattı olan eyeliner, en sade makyajı bile tek bir çizgi ile çekici, etkileyici ve fark yaratan hale getirebilir!

Randevu Al!

Kalıcı Eyeliner uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

Kalıcı Eyeliner 

Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 30 dakika sürmektedir.

Kalıcı Eyeliner  Uygulaması kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kalıcı eyeliner uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı 800 TL olarak belirlenmiştir. Ancak bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86