top of page

Kalıcı Eyeliner

kalıcıeyeliner_slider.jpg

Kalıcı Eyeliner Nedir?

Kalıcı eyeliner gibi uygulamalar, geleneksel olarak bildiğimiz kalıcı dövme uygulamalarından oldukça farklıdır. Bu noktada dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir.

 

Özel olarak üretilen kalıcı eyeliner boyalarının kullanıldığı bu yöntemde, boyalar kimyasal olmadığı için, %100 bitki özlü olduğu için cilde hiçbir şekilde zarar vermez. Aynı zamanda kalitesi sebebiyle ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona da yol açmaz.

 

Kullanılan boya ve pigmentler ne kadar kaliteli olursa, kalıcı eyeliner uygulamasının kalıcılığı ve etkinliği de o kadar yüksek olur. Bu sebeple işlem yaptıracağınız merkezi çok iyi seçmeniz gerekmektedir.

Kalıcı Eyeliner

Uygulaması

Eyeliner kadınların en sevdiği makyaj uygulamalarından biri olmasına rağmen, zahmetli süreçtir. Ancak bu zahmete katlanmadan, ağrısız sızısız kesin bir çözümünü bulmak Kalıcı Makyaj – Eyeliner ile mümkündür. Göz makyajınızın en dikkat çekici hattı olan eyeliner, en sade makyajı bile tek bir çizgi ile çekici, etkileyici ve fark yaratan hale getirebilir!

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

seans.png

Kalıcı Eyeliner uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Tek seans uygulanmaktadır.

KaçDikika.png

Kalıcı Eyeliner 

Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 30 dakika sürmektedir.

kimler.png

Kalıcı Eyeliner  Uygulaması kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kalıcı eyeliner uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page