Dermaroller Uygulaması

Dermaroller Nedir?

Dermaroller, silindir şeklinde bir aparatın çevresine sıra ile yerleştirilen yüzlerce dayanıklı mikro iğneden oluşan bir cihazdır. 0,5 veya 2 milimetre uzunlukta, 0,1 milimetre çapında iğneler kullanılır. Kullanılan iğneler titanyum olduğu için asla paslanmaz.

 

Klinik bir müdahalede bulunulmadan (cerrahi operasyonlar gibi) en iyi sonuçları veren cilt bakım yöntemlerinin başında gelmektedir. Kadın veya erkek herkese uygulanan bu yöntemin kalıcı ve hızlı olması, oldukça fazla tercih edilmesini sağlıyor.

Dermaroller Uygulaması

Selülit tedavisi, saç bölgesi, göz altı bölgeleri başta olmak üzere yüzümüzün ve vücudumuzun çeşitli bölgelerinde kullanabileceğimiz Dermaroller Uygulaması; akne, leke, gözenek, siğil, saç kaybı ve kırışıklık gibi problemlerin giderilmesinde oldukça etkilidir.

Randevu Al!

Dermaroller Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. 6 ila 8 seans şeklinde uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

Dermaroller tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

İlk seansta çok hafif bir acı hissedilebilir. Ancak ikinci seans ile birlikte acı hissi kaybolacaktır. Bu konuda hassas olan danışanlarımız için özel kremler kullanılabilir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 600 TL’dir. Bu fiyat uygulama bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Tek seans ile sonuç alınan bir uygulama olmadığı için seans paketlerimiz de mevcut. 

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86