top of page

Dermaroller Uygulaması

dermaroller_slider.jpg

Dermaroller Nedir?

Dermaroller, silindir şeklinde bir aparatın çevresine sıra ile yerleştirilen yüzlerce dayanıklı mikro iğneden oluşan bir cihazdır. 0,5 veya 2 milimetre uzunlukta, 0,1 milimetre çapında iğneler kullanılır. Kullanılan iğneler titanyum olduğu için asla paslanmaz.

 

Klinik bir müdahalede bulunulmadan (cerrahi operasyonlar gibi) en iyi sonuçları veren cilt bakım yöntemlerinin başında gelmektedir. Kadın veya erkek herkese uygulanan bu yöntemin kalıcı ve hızlı olması, oldukça fazla tercih edilmesini sağlıyor.

Dermaroller Uygulaması

Selülit tedavisi, saç bölgesi, göz altı bölgeleri başta olmak üzere yüzümüzün ve vücudumuzun çeşitli bölgelerinde kullanabileceğimiz Dermaroller Uygulaması; akne, leke, gözenek, siğil, saç kaybı ve kırışıklık gibi problemlerin giderilmesinde oldukça etkilidir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

seans.png

Dermaroller Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. 6 ila 8 seans şeklinde uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz.

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Dermaroller tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

İlk seansta çok hafif bir acı hissedilebilir. Ancak ikinci seans ile birlikte acı hissi kaybolacaktır. Bu konuda hassas olan danışanlarımız için özel kremler kullanılabilir.

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page