top of page

Kirpik Lifting

kirpiklifting_slider.jpg

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Kirpik perması ile kıyaslandığında çok daha kapsamlı, kullanılan malzemenin içeriği çok daha temiz olan bu işlem dayanıklılık yönünden de daha uzundur. Kirpik Lifting tekniğinde eski tip bigudiler yerine silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır.

 

Kirpik liftingde kullanılan malzemelerin cildiniz ile teması yoktur sadece kirpik üzerine uygulanır. Bu da ciltte herhangi bir hassasiyete yol açmasını engeller.

Kirpik Lifting

Uygulaması

Kelime anlamı olarak kirpikleri kaldırmak anlamına gelen Kirpik Lifting, kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun hale gelmesini sağlamak ve rimelsiz bile daha canlı bakışlar elde etmeniz için yapılır. Kirpiklerin özel bir teknik ile, permadaki gibi yoğun kimyasallar kullanılmadan ve daha uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Kirpiklere zarar veren işlemlerin aksine kirpiklere yapılan keratin bakımıyla kirpikleriniz hiç olmadığı kadar gürleşir ve uzar.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

KaçDikika.png

Kirpik Lifting Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi ortalama 45 dakikadır. 

kimler.png

Kirpik Lifting uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir deri rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Kirpik Lifting esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kirpik Lifting uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz.

para.png

İpek Kirpik Uygulamasının

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page