Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Kirpik perması ile kıyaslandığında çok daha kapsamlı, kullanılan malzemenin içeriği çok daha temiz olan bu işlem dayanıklılık yönünden de daha uzundur. Kirpik Lifting tekniğinde eski tip bigudiler yerine silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır.

 

Kirpik liftingde kullanılan malzemelerin cildiniz ile teması yoktur sadece kirpik üzerine uygulanır. Bu da ciltte herhangi bir hassasiyete yol açmasını engeller.

Kirpik Lifting

Uygulaması

Kelime anlamı olarak kirpikleri kaldırmak anlamına gelen Kirpik Lifting, kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun hale gelmesini sağlamak ve rimelsiz bile daha canlı bakışlar elde etmeniz için yapılır. Kirpiklerin özel bir teknik ile, permadaki gibi yoğun kimyasallar kullanılmadan ve daha uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Kirpiklere zarar veren işlemlerin aksine kirpiklere yapılan keratin bakımıyla kirpikleriniz hiç olmadığı kadar gürleşir ve uzar.

Randevu Al!

Kirpik Lifting Uygulaması kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi ortalama 45 dakikadır. 

Kirpik Lifting uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir deri rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Kirpik Lifting esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kirpik Lifting uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz.

İpek Kirpik Uygulamasının

fiyatı nedir?

Uygulamanın liste fiyatı 200-250 TL arasında farklılık gösterebilir.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86