top of page

Power Shape Nedir?

Güncelleme tarihi: 14 Şub 2020

Power Shape, vücut şekillendirme ve selülit tedavisi için en uygun görülen işlemlerden birisidir. Ultrasonik ışınlar, radyo dalgaları ve termal enerjiyi kombinleyerek derin yağ katmanlarını etkiler. Uygulama yapılacak bölgeler için farklı farklı başlıklar kullanılır. Her cilt tipine uygulama yapılabilir. Anestezi gerektirmeyen tamamen acısız ve ağrısız bir yöntemdir.

Yüz aplikatörleri radyofrekans ve vakum sistemiyle çalışmaktadır. Yüz ile çalışılırken, göz çevresi, ağız kenarları, dudak üstü gibi küçük alanlarda da kullanılabilecek olan özel bir başlık kullanılır. Cilt altındaki kolajeni aktive ederek onarır, yeniler ve bu sayede cildin sıkılaşmasını sağlar. Yüz ovali toparlanır ve bununla birlikte ince çizgi ve kırışıklıklarda azalma görülür. Boyun bölgesinde uygulanan başlık ile gıdı eritmesi işlemi ve boyun sıkılaştırması sağlanır. Radyo frekans mekanik masaj, LED ışık ve vakum emiş sistemi tedavi verimliliğini maksimum noktaya çıkarır. Tüm vücuttaki selülit ve sıkılaştırmada etkili olduğu birçok örnek ile görülmüştür. Kalça bacak, karın bel ve kol bölgesinde uygulanabilir. Selülit tedavileri, bölgesel yağ birikimleri, kollardaki gevşemelerde ve Liposuction sonrası oluşan düzensizliklerin düzeltilmesinde etkilidir. Ağrı, morarma gibi hiçbir yan etkisi olmadığı için günlük hayatı etkilemez. Kontrollü bir çalışma etkisi vardır.


Danışanların Power Shape uygulaması sonrası bol su tüketmesi gerekir. Yalnızca işlem yapılan gün değil birkaç ay boyunca yağ atımı idrar yolu ile gerçekleşeceği için sürekli ve düzenli bol su tüketilmelidir. Seans sayısı ise kişiye göre değişiklik gösteren bir durumdur.

1.018 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page