İpek Kirpik Nedir?

En son güncellendiği tarih: Mar 31

İpek Kirpik, günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen ve gözlerin görsel olarak daha estetik durmasını sağlayan işlemdir. İpek kirpik uygulaması sayesinde, istediğiniz boyutta istediğiniz renkte ve istediğiniz dolgunlukta kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu işlem, ipek kirpik uygulaması için özel olarak üretilen yapıştırıcılar ile uygulaması istenilen kirpiklerin kirpik diplerine uygulanması ile yapılır.


Son zamanlarda bu kadar yaygın olması sebebiyle, bu iş üzerinde yeterli eğitimi almamış olan kişiler de hizmet verebiliyor. Bu işlem çok hassas bir bölgeye uygulandığı için, kesinlikle alanında tecrübeli kişilere yaptırmanızı tavsiye ederiz. İşlemi yaptıracağınız kişiyi ve uygulanacak mekanı özenle seçmeniz olacaktır. Bu tür işlemler, sterilize edilmiş ortamlarda ve uzmanlar tarafından yapılması, yapılan işlemi daha sağlıklı kılacaktır.İpek Kirpik uygulayıcılarının ipek kirpik çeşitleri, uygulanan kişiye seçim yaparken yardımcı olabilme, ipek kirpik boy-kalınlık-kıvrıklık detayları, ipek kirpik uygulaması çeşitleri, göz çevresi ve göz yapısına göre uygulanacak ipek kirpik hazırlığı, ipek kirpikte kullanılacak olan yapıştırıcılar hakkında kesinlikle bilgi sahibi olmalıdır. Bunun yanı sıra titizlik, uygulama yapılacak kişiyi bilgilendirmek için sağlıklı ipek kirpik kullanım süreci ve ipek kirpik kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, bilgilendirme ve uygulama amaçlı profesyonel ipek kirpik bakımları ve ipek kirpik nasıl çıkarılır gibi konulara da hakim olmalılardır.


Uygulama bittikten sonra kişi gündelik hayatına devam edebilir. İlk 48 saat kirpiklere su değdirilmesi önerilmez. Bu işlem bir profesyonel tarafından tek tek uygulandığı için biraz uzun süren, bittiğinde ise uygulanan kişiyi memnun bırakarak geçirdiği süreye değdiğini anlayacağı bir uygulamadır.

5 görüntüleme

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86