Emine Esen Kullanıcı Yorumları

Kendinizi daha iyi hissetmek adına cildinize bir işlem yaptırmaya karar verdiğinizde, eğer bildiğiniz ve güvendiğiniz bir yer yok ise kendinizi sonu gelmeyen araştırmalar içinde bulabilirsiniz. Hangi merkez hakkında kim ne diyor? Merkez acaba yaptığı işin arkasında duruyor mu? Bu ve benzeri soruları kendinize titizlik ile sormalı ve doğru cevapları veren en uygun yeri bulmalısınız. Ancak bir noktada sizi uyarmak ve bilinçlendirmek isteriz. Birçok güzellik merkezi; kadınlar kulübü, süslü sözlük, ekşi sözlük, kızlar soruyor gibi platformlarda cüzzi bir miktar karşılığında istedikleri yorumları yazdırabiliyor. Bu tür reklam yazıları ile geçimini sağlayan editörler istemeden de olsa bilgi sahibi olmadığı bir kurumu yüceltebiliyor veya karalayabiliyor. Tabii ki vücudunuz söz konusu olduğunda oldukça iyi eleme yapmanız gerekecek, biz sadece markaların gizli reklamlarına kanmamanız adına sizleri uyarmak istiyoruz.

Emine Esen Güzellik’te yapılan her işlem, Emine Esen garantisindedir. Yaptırdığınız işlemden memnun kalmadığınız takdirde bunu bizimle paylaşmanız, sorununuzu çözmek adına yeterli olacaktır. %97 memnuniyet oranı ile hizmet hayatına devam eden Emine Esen, kalıcı makyaj uygulamaları, cilt bakım uygulamaları, cilt tedavi uygulamaları ve kaş işlemlerinde size %100 memnuniyet amacı sunar. Emine Esen Güzellik, birçok kullanıcı yorumu ile başarısına referans sağlar.


“İki kere kaş kontürü yaptırdım. İlk gittiğimde rötuşta aktığı için bir randevu daha verip üçüncü kez işlem geçti üzerinden. Yaptığı işin gayet arkasında duruyor.” -Nesrin Hanım


“Ben de Emine Esen’e kaşlarımı yaptırdım. Güleryüzlü, hoş sohbet, öyle egosu olan bir insan da değil. Ben yeni kaşlarımdan çok memnun kaldım. Rengi solduğunda tekrar ona gideceğim.” -Elif Hanım


%100 müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla hizmet veren Emine Esen, sizi tanışmak için merkezine davet ediyor! Merkezimize gelip işlem odalarımızı, steril aletlerimizi görebilir; ekibimizi tanıdıktan sonra karar verebilirsiniz! Bize ulaşmak bir telefon uzağınızda!

232 görüntüleme

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86