top of page

Cilt Bakım Uygulamaları İçin, Emine Esen’i Tercih Edin!

Güncelleme tarihi: 14 Şub 2020

Estetik ve güzellik açısının yanı sıra sağlık açısından da cildin temizlik ve periyodik bakımına dikkat etmek oldukça önemlidir. Gün içerisinde çevre etkenleri ile gelen toz, UV ışınları, serbest radikaller, hava değişimleri, makyaj ve cildin kendi sebum sıvısı gibi nedenler ile cilt kirlenir.


Cilt temizliğinde temel amaç; cildi ölü deri hücrelerinden, cilde zararı olabilecek mikroorganizmalardan, terleme sonucu ciltte biriken vücut atıklarından, çevre sebepli oluşan kirliliklerden ve makyaj kalıntılarından kurtarmak, nefes almasını sağlamaktır. Cilt temizliğini sağlamak için maalesef su ve sabun ikilisi yeterli olmayacağı gibi, cilt bakımı da cilt güzelliğini sağlamak için gerekecektir.


Cilt bakımı, cilt temizliğini de içinde barındırdığı için düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz. Emine Esen Güzellik Merkezi’nde Klasik Cilt Bakımı, Dermaroller Uygulaması, Altın İğne Uygulaması, Kimyasal Peeling, Aqua Clean Uygulaması gibi birçok farklı çeşitte cilt bakım uygulaması vardır. Her biri kişinin isteği, şikayeti ve cilt tipine göre belirlenip uygulanabilir.Kısaca bilgi verecek olursak;


Klasik Cilt Bakımı’nda seans sayısı cildin ihtiyacına göre belirlenir ve ortalama olarak her seans 90 dakika sürmektedir. Fiyat bazında bakıldığında ise, tek seans ücreti 200 TL iken, 6 seans ücreti 1000 TL’dir.


Dermaroller Uygulaması’nda seans sayısı cilt analizine göre belirlenir ve genelde 6 ile 8 seans uygulandığında kesin sonuçlar gözlemlenebilmektedir. Bir seans 45 dakika sürmektedir ve fiyat olarak tek seans için 600 TL’dir. Çoklu seans uygulaması olduğu için, buna uygun paketlerimiz de bulunmaktadır.


Altın İğne Uygulaması’nda sonuçlar genelde tek seansta görülebilmektedir. Bir seans 90 dakika sürmektedir ve uygulama fiyatı tek seans için 1250 TL’dir.


Kimyasal Peeling’de de genellikle tek seansta sonuç alınabilmektedir. Bir seans ortalama olarak 60 dakika sürmektedir ve uygulama fiyatı 1500 TL’dir. Bu fiyat uygulanacak bölgeye göre artabilmekte veya azalabilmektedir. Doğru sayı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Aqua Clean Uygulaması’nda ise genellikle 5 seans sonrasında kesin sonuçlar görülebilmektedir. Her seans ortalama olarak 45 dakika sürmektedir ve fiyat olarak tek seans 250 TL, 5 seans ise 1000 TL’dir.


Unutmayın ki uygulanacak bölgeye ve cilt ihtiyacına göre fiyatlar değişebilmektedir. En doğru bilgi için Emine Esen ile İletişime geçin.

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page