Aqua Clean Nedir?

En son güncellendiği tarih: 14 Şub 2020

Aqua Clean daha parlak, daha genç, daha nemli ve daha güzel bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydraderma-Brazyon teknolojisine sahiptir. Hydrafacial adıyla da bilinmekte olan yöntem cilt temizleme, cilt soyma, cilt yenileme, cilt nemlendirme, antioksidan koruma, cilt lekeleri ve akne tedavisi işlemlerinin tümünün kombine edildiği bir sistemdir.


Aqua Clean cihazına özel üretilen güçlü vakum ve Vortex başlık sayesinde, eksfoliasyonun yanı sıra mikro-dermabrazyon ve derin dermal temizleme işlemi de gerçekleştirmektedir. Bu uygulamanın sonucunda cildin daha parlak ve temiz görünmesini sağlar. Aqua Clean’ın hangi bölgelerde kullanıldığı ise oldukça sık sorulan bir sorudur. Aqua Clean uygulaması Gözenek Temizliği, Siyah Nokta Temizliği, Dermal Parazit Temizliği, Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Tonu Dengeleyici olarak uygulanır.

Vortex başlık ise, vortex'in yapılanmasına benzer şekilde, iç merkezden dışarıya doğru spiral hareketlerle özel solüsyonu püskürtür ve cilt üzerinde derin bir penetrasyon sağlar. Bu işlem sayesinde sebum, ölü deri, siyah nokta, mikro organizmalar çözünür ve sonrasında “Dual emme delikleri” ile vakumlanarak vücuttan atılır.


Aqua Clean bakım setinde bulunan Led Terapi ile; sivilce ve akneler için ışık tedavisi uygulanarak ciltteki akneyi oluşturan bakteriler yok edilir. Aynı zamanda ince kırışıklıklar için uygulanan farklı bir led tedavi ile, ciltteki elastin ve kolajen lifleri uyarılarak yenileri sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

35 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86