top of page

Aqua Clean Nedir?

Güncelleme tarihi: 14 Şub 2020

Aqua Clean daha parlak, daha genç, daha nemli ve daha güzel bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydraderma-Brazyon teknolojisine sahiptir. Hydrafacial adıyla da bilinmekte olan yöntem cilt temizleme, cilt soyma, cilt yenileme, cilt nemlendirme, antioksidan koruma, cilt lekeleri ve akne tedavisi işlemlerinin tümünün kombine edildiği bir sistemdir.


Aqua Clean cihazına özel üretilen güçlü vakum ve Vortex başlık sayesinde, eksfoliasyonun yanı sıra mikro-dermabrazyon ve derin dermal temizleme işlemi de gerçekleştirmektedir. Bu uygulamanın sonucunda cildin daha parlak ve temiz görünmesini sağlar. Aqua Clean’ın hangi bölgelerde kullanıldığı ise oldukça sık sorulan bir sorudur. Aqua Clean uygulaması Gözenek Temizliği, Siyah Nokta Temizliği, Dermal Parazit Temizliği, Gözenek Sıkılaştırıcı ve Cilt Tonu Dengeleyici olarak uygulanır.

Vortex başlık ise, vortex'in yapılanmasına benzer şekilde, iç merkezden dışarıya doğru spiral hareketlerle özel solüsyonu püskürtür ve cilt üzerinde derin bir penetrasyon sağlar. Bu işlem sayesinde sebum, ölü deri, siyah nokta, mikro organizmalar çözünür ve sonrasında “Dual emme delikleri” ile vakumlanarak vücuttan atılır.


Aqua Clean bakım setinde bulunan Led Terapi ile; sivilce ve akneler için ışık tedavisi uygulanarak ciltteki akneyi oluşturan bakteriler yok edilir. Aynı zamanda ince kırışıklıklar için uygulanan farklı bir led tedavi ile, ciltteki elastin ve kolajen lifleri uyarılarak yenileri sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

276 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page