Yüz Masajı

Yüz Masajı

Uygulaması

Uzman kadromuz tarafından baştaki ve yüzdeki önemli uyarıcı noktalara doğrudan uygulanan yüz masajı, baş bölgesini rahatlatmayı amaçlar. Başınızdan boynunuza ve omuzlarınıza doğru, akıcı hareketlerle uygulanan masaj teknikleri stresi azaltır ve kas sıkışmalarını rahatlatır. Bu masaj uygulaması kan dolaşımını artırır ve baş bölgesinde toplanan negatif enerjinin dağılmasını sağlar.

Yüz Masajı Hakkında

Yüzümüz aslında bizim en çok yoduğumuz, dış etkenlere en çok maruz kalan bölgemizdir. Biri ile tanışırken veya bir ortama girdiğimizde dikkat çeken yüzümüz, aslında bizim sağlığımızı ve gençliğimizi gösteren bir aynadır.

 

Stres, yaşlanma, uyku düzensizliği, serbest radikaller, düzensiz beslenme, alkol, sigara gibi olumsuz etmenler zamanla yüzümüzde solgun ve yorgun bir görüntü oluşturabilir.

 

Yüz masajı bu olumsuz etkilerin giderilmesinde oldukça faydalı olacaktır. Yüz bölgesindeki kan akışının canlandırılması; kırışıklıkların, göz altı torbalarının ve göz altındaki yorgun görüntünün azalmasını sağlayacaktır.

Yüz Masajı Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı kişinin isteğine göre belirlenebilir. Dileyen belirli aralıklar ile, dileyen tek seans olarak yaptırabilir. Bu noktada sizi uzmanımız yönlendirecektir.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 15 dakika sürmektedir. 

Yüz Masajı tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 50 TL’dir. Bu fiyat değişiklik gösterebilir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86