top of page

Yüz Masajı

yüzmasajı_slider.jpg

Yüz Masajı

Uygulaması

Uzman kadromuz tarafından baştaki ve yüzdeki önemli uyarıcı noktalara doğrudan uygulanan yüz masajı, baş bölgesini rahatlatmayı amaçlar. Başınızdan boynunuza ve omuzlarınıza doğru, akıcı hareketlerle uygulanan masaj teknikleri stresi azaltır ve kas sıkışmalarını rahatlatır. Bu masaj uygulaması kan dolaşımını artırır ve baş bölgesinde toplanan negatif enerjinin dağılmasını sağlar.

Yüz Masajı Hakkında

Yüzümüz aslında bizim en çok yoduğumuz, dış etkenlere en çok maruz kalan bölgemizdir. Biri ile tanışırken veya bir ortama girdiğimizde dikkat çeken yüzümüz, aslında bizim sağlığımızı ve gençliğimizi gösteren bir aynadır.

 

Stres, yaşlanma, uyku düzensizliği, serbest radikaller, düzensiz beslenme, alkol, sigara gibi olumsuz etmenler zamanla yüzümüzde solgun ve yorgun bir görüntü oluşturabilir.

 

Yüz masajı bu olumsuz etkilerin giderilmesinde oldukça faydalı olacaktır. Yüz bölgesindeki kan akışının canlandırılması; kırışıklıkların, göz altı torbalarının ve göz altındaki yorgun görüntünün azalmasını sağlayacaktır.

seans.png

Yüz Masajı Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı kişinin isteğine göre belirlenebilir. Dileyen belirli aralıklar ile, dileyen tek seans olarak yaptırabilir. Bu noktada sizi uzmanımız yönlendirecektir.

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 15 dakika sürmektedir. 

kimler.png

Yüz Masajı tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page