top of page

Manikür-Pedikür

Manikür-Pedikür

Uygulaması

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımında önem vermemiz gerekmektedir. Eller iletişim esnasında en önemli unsurlardan biri olduğu gibi günlük yaşantımızda dış dünya ile temasta bulunduğumuz organımızdır. Sürekli kırılan ve ayrılan tırnaklar, besleyici ilaçlar ile güçlendirilmelidir. Pedikür de aynı şekilde büyük önem taşır.

Manikür-Pedikür Nedir?

Genel olarak manikür; cildi yumuşatma, şekil verme parlatma, cilalama, oje sürme, tırnak derisi geriye itme, tırnak diplerini ölü deriden arındırma, tırnakları törpüleme, ve el masajı gibi işlemler dizisidir. Pedikürde ise ayak ve ayak tırnaklarına, manikür tedavisinde olduğu gibi aynı işlemler uygulanır.

Vücudun yükünü çeken ayakların konforlu bir hale getirilmesi iyi hissetmemizi sağlayacaktır. Yaz-kış sürekli kapalı ayakkabılar içinde hava almayan ayaklarımızın sağlıklı ve hoş görünmesi için pediküre ihtiyaç vardır.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

KaçDikika.png

Manikür ve Pedikür uygulaması kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi, her iki işlem için de ayrı ayrı ortalama 30 dakikadır.

kimler.png

Manikür ve Pedikür uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Tırnak mantarı vb. durumlarda merkezimize danışarak hareket etmeniz daha doğru olacaktır.

aci.png

Manikür ve Pedikür esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Manikür - Pedikür uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde acemi uygulayıcılar kişinin canını yakabilir.

para.png

Manikür Pedikür 

uygulamasının fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page