top of page

Cilt Lekelesi Tedavisi (Dermaroller)

dermaroller_slider.jpg

Leke Tedavisi  nasıl yapılır?

Leke oluşmasına sebep olan asıl sorun ve lekenin yoğunluğu, derinliği kullanılacak yöntemi belirler.  İki farklı leke tedavi yöntemimiz bulunmaktadır. Leke tedavisinde başlıca kullandığımız yöntemler Altın İğne ve Dermaroller Uygulamasıdır.

Leke Tedavisi Kalıcı mıdır?

Bu uygulamalar ile lekeleri tedavi etmek kolay olmayan ve süreç gerektiren bir işlemdir. Kullandığımız en son teknoloji cihazlar sayesinde yapılan leke tedavisinde tedavi edilen lekelerin sadece %30 u geri gelebilir. Tedaviye devam ederek bu oran azaltılır ve leke mümkün olabildiğince minimalize edilir. Kişi yapılan tedaviyi korumayı başarırsa (güneşe çıkmamak vb.) leke tamamen yok edilebilir.

 

Leke tedavisi için cilt analizinizi yaptırmak istiyorsanız hemen Emine Esen Güzellik Merkezi’ne ulaşabilirsiniz

Cilt Lekelesi Tedavisi 

Cilde rengini veren melanin pigmentlerindeki değişim sonucu ortaya çıkan cilt lekelerinin birçok sebebi olabilir. Melanin pigmenti; yaşlanma, güneş, kalitesiz makyaj malzemeleri, gebelik, çil, alerjik reaksiyon gibi etmenler sonucunda değişikliğe uğramış olabilir. Leke tedavisi için birden fazla yöntemimiz bulunmaktadır. Bunun için öncelikle Emine Esen Güzellik Merkezi’nde cilt analizinizin yapılması gerekmektedir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

Dermaroller Uygulaması

Selülit tedavisi, saç bölgesi, göz altı bölgeleri başta olmak üzere yüzümüzün ve vücudumuzun çeşitli bölgelerinde kullanabileceğimiz Dermaroller Uygulaması; akne, leke, gözenek, siğil, saç kaybı ve kırışıklık gibi problemlerin giderilmesinde oldukça etkilidir.

Dermaroller Nedir?

Dermaroller, silindir şeklinde bir aparatın çevresine sıra ile yerleştirilen yüzlerce dayanıklı mikro iğneden oluşan bir cihazdır. 0,5 veya 2 milimetre uzunlukta, 0,1 milimetre çapında iğneler kullanılır. Kullanılan iğneler titanyum olduğu için asla paslanmaz. Klinik bir müdahalede bulunulmadan (cerrahi operasyonlar gibi) en iyi sonuçları veren cilt bakım yöntemlerinin başında gelmektedir. Kadın veya erkek herkese uygulanan bu yöntemin kalıcı ve hızlı olması, oldukça fazla tercih edilmesini sağlıyor.

seans.png

Tedavi kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. 6 ila 8 seans şeklinde uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz. 

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir.

kimler.png

Dermaroller

tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

İlk seansta çok hafif bir acı hissedilebilir. Ancak ikinci seans ile birlikte acı hissi kaybolacaktır. Bu konuda hassas olan danışanlarımız için özel kremler kullanılabilir. 

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page