Cilt Lekelesi Tedavisi (Altın İğne)

Çatlak tedavisi nasıl yapılır?

Leke oluşmasına sebep olan asıl sorun ve lekenin yoğunluğu, derinliği kullanılacak yöntemi belirler.  İki farklı leke tedavi yöntemimiz bulunmaktadır. Leke tedavisinde başlıca kullandığımız yöntemler Altın İğne ve Dermaroller Uygulamasıdır.

Leke Tedavisi Kalıcı mıdır?

Bu uygulamalar ile lekeleri tedavi etmek kolay olmayan ve süreç gerektiren bir işlemdir. Kullandığımız en son teknoloji cihazlar sayesinde yapılan leke tedavisinde tedavi edilen lekelerin sadece %30 u geri gelebilir. Tedaviye devam ederek bu oran azaltılır ve leke mümkün olabildiğince minimalize edilir. Kişi yapılan tedaviyi korumayı başarırsa (güneşe çıkmamak vb.) leke tamamen yok edilebilir.

 

Leke tedavisi için cilt analizinizi yaptırmak istiyorsanız hemen Emine Esen Güzellik Merkezi’ne ulaşabilirsiniz

Cilt Lekelesi Tedavisi 

Cilde rengini veren melanin pigmentlerindeki değişim sonucu ortaya çıkan cilt lekelerinin birçok sebebi olabilir. Melanin pigmenti; yaşlanma, güneş, kalitesiz makyaj malzemeleri, gebelik, çil, alerjik reaksiyon gibi etmenler sonucunda değişikliğe uğramış olabilir. Leke tedavisi için birden fazla yöntemimiz bulunmaktadır. Bunun için öncelikle Emine Esen Güzellik Merkezi’nde cilt analizinizin yapılması gerekmektedir.

Randevu Al!

Altın İğne nasıl uygulanır?

Mikro iğneler kullanan radyofrekans cihazımızın akım çıkışı sağlayan kısmı, derinin üst tabakasını atlayıp dermis adı verilen orta tabakaya ulaşır. Çok sayıdaki altın uçlu iğneler ile cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturulur ve dermiste kolajen üretimi tetiklenir. Bu işlemde cilt tabakasına herhangi bir zarar verilmez.

Uygulamamızdaki temel amacımız verilebilecek en yüksek enerjiyi cilde zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. Uygulamamız ihtiyaç bölgesine göre değişiklik göstererek, 60 dakika civarında sürmektedir. Uygulamanın ertesi günü kişi sosyal yaşamına rahatlıkla devam edilebilmektedir.

Tedavi kaç seans uygulanıyor?

Tedavi bölgesine göre seans sayısı değişiklik gösterse de, genellikle 3 seansta sonuçları görebiliriz.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir.

Altın İğne

tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Altın İğne uygulamasında deri altına verilen hafif ısı nedeniyle acı toleransı düşük bireyler çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak kesinlikle herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Bir seans liste fiyatı 1250 TL’dir. Üç seans+Cilt Bakımı paketinin liste fiyatı ise 3000 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat, tedavi uygulanacak bölgeye göre azalabilir/artabilir. Detaylı fiyat bilgisi ve güncel kampanyalar için lütfen iletişime geçiniz.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86