top of page

Cilt Lekelesi Tedavisi (Altın İğne)

altıniğne_slider.jpg

Çatlak tedavisi nasıl yapılır?

Leke oluşmasına sebep olan asıl sorun ve lekenin yoğunluğu, derinliği kullanılacak yöntemi belirler.  İki farklı leke tedavi yöntemimiz bulunmaktadır. Leke tedavisinde başlıca kullandığımız yöntemler Altın İğne ve Dermaroller Uygulamasıdır.

Leke Tedavisi Kalıcı mıdır?

Bu uygulamalar ile lekeleri tedavi etmek kolay olmayan ve süreç gerektiren bir işlemdir. Kullandığımız en son teknoloji cihazlar sayesinde yapılan leke tedavisinde tedavi edilen lekelerin sadece %30 u geri gelebilir. Tedaviye devam ederek bu oran azaltılır ve leke mümkün olabildiğince minimalize edilir. Kişi yapılan tedaviyi korumayı başarırsa (güneşe çıkmamak vb.) leke tamamen yok edilebilir.

 

Leke tedavisi için cilt analizinizi yaptırmak istiyorsanız hemen Emine Esen Güzellik Merkezi’ne ulaşabilirsiniz

Cilt Lekelesi Tedavisi 

Cilde rengini veren melanin pigmentlerindeki değişim sonucu ortaya çıkan cilt lekelerinin birçok sebebi olabilir. Melanin pigmenti; yaşlanma, güneş, kalitesiz makyaj malzemeleri, gebelik, çil, alerjik reaksiyon gibi etmenler sonucunda değişikliğe uğramış olabilir. Leke tedavisi için birden fazla yöntemimiz bulunmaktadır. Bunun için öncelikle Emine Esen Güzellik Merkezi’nde cilt analizinizin yapılması gerekmektedir.

Randevu Al!

Randevu Talebiniz Alınmıştır.

Altın İğne nasıl uygulanır?

Mikro iğneler kullanan radyofrekans cihazımızın akım çıkışı sağlayan kısmı, derinin üst tabakasını atlayıp dermis adı verilen orta tabakaya ulaşır. Çok sayıdaki altın uçlu iğneler ile cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturulur ve dermiste kolajen üretimi tetiklenir. Bu işlemde cilt tabakasına herhangi bir zarar verilmez.

Uygulamamızdaki temel amacımız verilebilecek en yüksek enerjiyi cilde zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. Uygulamamız ihtiyaç bölgesine göre değişiklik göstererek, 60 dakika civarında sürmektedir. Uygulamanın ertesi günü kişi sosyal yaşamına rahatlıkla devam edilebilmektedir.

seans.png

Tedavi kaç seans uygulanıyor?

Tedavi bölgesine göre seans sayısı değişiklik gösterse de, genellikle 3 seansta sonuçları görebiliriz.

KaçDikika.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 60 dakika sürmektedir.

kimler.png

Altın İğne

tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

aci.png

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Altın İğne uygulamasında deri altına verilen hafif ısı nedeniyle acı toleransı düşük bireyler çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak kesinlikle herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

para.png

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

bottom of page