Altın İğne (İğneli Radyofrekans)

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Mikro iğneler kullanan radyofrekans cihazımızın akım çıkışı sağlayan kısmı, derinin üst tabakasını atlayıp dermis adı verilen orta tabakaya ulaşır. Çok sayıdaki altın uçlu iğneler ile cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturulur ve dermiste kolajen üretimi tetiklenir. Bu işlemde cilt tabakasına herhangi bir zarar verilmez.

Uygulamamızdaki temel amacımız verilebilecek en yüksek enerjiyi cilde zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. Uygulamamız ihtiyaç bölgesine göre değişiklik göstererek, 90 dakika civarında sürmektedir. Uygulamanın ertesi günü kişi sosyal yaşamına rahatlıkla devam edilebilmektedir.

Altın İğne

(İğneli Radyofrekans)

Altın İğneli Radyofrekans sisteminde özel tasarım mikro iğneler sayesinde cilt altına Radyo Frekans enerjisi veriyoruz. Yaşlanmaya ve çevresel faktörlere bağlı olarak vücudumuzdaki kolajen üretimi yavaşlar, bağ dokusundaki liflerin arası açılır ve cildimiz elastikiyetini kaybeder. Altın Frekans olarak da bilinen yöntemimiz ile arası açılan bu kolajen liflerini tekrar bir araya getiriyoruz.

Randevu Al!

Altın İğne

kaç seans uygulanıyor?

Tedavi bölgesine göre seans sayısı değişiklik gösterse de, genellikle tek seansta sonuçları görebiliriz.

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 90 dakika sürmektedir. 

Altın İğne tedavisini kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Altın İğne uygulamasında deri altına verilen hafif ısı nedeniyle acı toleransı düşük bireyler çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak kesinlikle herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın

fiyatı nedir?

Seans ücretinin liste fiyatı 1250 TL’dir. Bu fiyat, tedavi uygulanacak bölgeye göre azalabilir/artabilir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Emine Esen

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2020

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Emine Esen Güzellik Merkezi; yetenekli uzmanlar ve son teknoloji cihazlar ile güzellik alanında hizmet veren, Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakım Uygulamaları başta olmak üzere komple yüz ve vücut bakım hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonudur.

SAYFALAR

-Cilt Bakımları

-Makyaj İşlemleri

-Lazer Epilasyon

-Power Shape

-Hakkımızda

HİZMETLER

-Kalıcı Makyaj

-Hydrofacial

-Lazer Epilasyon

-Bölgesel İncelme

-Cilt Kararması

İNDİRİM

KODU

Telefon randevularında geçerli indirim kodunuz: Emine2020

ADRES

Acıbadem Caddesi

Arasan Apt No: 91 /4 Kadıköy Acıbadem

TELEFON

0532 156 51 86